images/bg2.png

Wszystko oprócz zwykłego

Wroku 2020 z połączenia wieloletniego doświadczenia handlowego Navigator Polska i potrzeby rozwijającego się rynku polskiego powstaje Spirit Depot - skład alkoholi z całego świata w coraz lepszych aromatach i smakach mniej spotykanych interesujących w swej budowie. Mając za kurs nawigowanie ku horyzontom nieodkrytym by przybliżyć aromaty, smaki, połączenia oraz tradycje produktów zaspokajających naturalną drogę ciekawości poznania każdego konsumenta. By poznać Wszystko oprócz zwykłego.

 expectbelow expectbelow
 • WHISKY/WHISKEY

  blended, blended malt, single malt, grain, single grain, bourbon, etc.

   
 • GIN

  Giny białe i kolorowo-smakowe.

   
 • RUM

  Rumy w stylach hiszpańskim, francuskim, angielskim...
  Z całego świata.

   
 • POZOSTAŁE

  Wszelkie inne bogactwo smaków i aromatów alkoholi.

   

czym jest Spirit Depot

Alkohol to coś znacznie więcej niż odurzająca używka. Od tysiącleci kształtował naszą kulturę, wpływał na rozwój umysłu, religii i sztuki. Już sama etymologia słowa alkohol ukierunkowuje nas w stronę wierzeń i tradycji, które w swej prostocie określały alkohol jako ducha. Ducha, który swą obecnością otwiera nam drzwi do bliskiej rzeczywistości, otwiera języki, otwiera horyzonty myśli. Podążając za Janem Himilsbachem, wprowadzają element baśniowy do rzeczywistości. Równowagą dla rzeczywistości ze słów Linn Ullmanm „Rzecz w tym, żeby być trzy drinki przed pijaństwem i dwa drinki za rzeczywistością”. Mistycyzmem jest również otoczony samo tworzenie alkoholu. Nie wiedząc czym jest proces parowania nasi przodkowie uznali brakującą część napoju alkoholowego za daninę na rzecz aniołów (Angel’s share). Było to w zamian za możliwość tworzenia aqua vitae czyli wody życia.

co na składzie?

whisky single malt

THE LAKES SINGLE MALT

Wszystkie wypusty Whiskymaker’s są artystyczną eksploracją dębu i kompozycji single malt, ewolucji smaku i definiowania stylu domu.

Więcej...

gin

SAKURAO GIN

Składniki roślinne ginów Sakurao oddają szeroką gamę nut aromatycznych, głęboko cytrusowych, takich jak kwiat cytryny czy bogaty zapach juzu, a także aromaty japońskiego cyprysu i muszli ostryg.

 Więcej...

whisky single malt

SAKURAO JAPANESSE WHISKY

Założona w 2017 roku i zainaugurowana w 2018 roku, Sakurao Distillery prezentuje swój pierwszy w historii single malt destylowany, starzony w w prefekturze Hiroszima na wyspie Seto na Morzu Śródlądowym.

Więcej...

tequila

PROSPERO TEQUILA

Zrodzona z bujnej, wulkanicznej gleby doliny tequili, majestatyczna Agawa Błękitna wypełnia krajobraz, z którego powstaje Prospero Tequila.

Więcej...

whiskey

McCONNELL’S IRISH WHISKY

McConnell’s Irish Whisky to mieszanka najlepszych irlandzkich whisky odpoczywających w beczkach po bourbonie minimum 5 lat.

 

 

Więcej...

rum

The Duppy Share

Mieszanka rumów karaibskich, dojrzewająca na Jamajce w destylarni The Worthy Park i Foursquare Distillery na Barbadosie.

Więcej...

whisky

KAMET SINGLE MALT WHISKY

Nazwa Kamet wzięła się od podnóża góry, u stóp której rozwija się żyzna kraina dostarczająca zbóż dla całych Indii. Obszar ten jest synonimem bogactwa i urodzaju – taka jaka właśnie jest whisky Kamet.

 

 Więcej...

gin

JIN JIJI INDIA GIN

Jin JiJi India Dry Gin to ręcznie tworzony indyjski gin, destylowany w małych partiach z dzikim jałowcem himalajskim.

 

 

Więcej...

Likier

BADEL

Oryginalna, niezmieniona receptura pochodząca z 1862 roku. Pieczołowicie przechowywana w tajemnicy i przekazywana z pokolenia na pokolenie od momentu powstania firmy Badel.

Więcej...

whiskey / bourbon

CLYDE MAY’S WHISKEY

„Say watcha be and be watcha say.” tak powiedział Clyde May, skromny bimbrownik, którego alkohole noszą jego imię.

Więcej...

rum

NAGA RUM

Naga to według hinduskich wierzeń mityczne stwory zamieszkujące podziemia, gdzie pilnują skarbów ziemi. Postacie te ilustrowane są jako połączenie węża i smoka, które są symbolem dostatku i żyzności, a podążając podziemiami wykradają najlepsze partie rumów.

Więcej...

whisky single malt

EVADE

Na całym świecie Francja jest krajem znanym nie tylko z produkcji jednych z najlepszych win, ale także z ułożenia całego know how związanego z produkcją win i napojów spirytusowych.

Więcej...

whisky

THE ONE

Jest to wyjątkowa mieszanka wyselekcjonowanych szkockich whisky zbożowych i słodowych z Highlands, Speyside i Islay. Sercem każdej kompozycji jest single malt whisky z destylarni The Lakes.

Więcej...

amaro

VENTI

Amaro Venti powstało z mieszanki 20 roślin botanicznych przy wykorzystaniu odwiecznych włoskich technik wytwarzania likierów, czego efektem jest nowoczesna interpretacja klasycznego włoskiego amaro.

 

 

Więcej...

gin

RIVO GIN

Rivo Gin jest destylowany z 12 składnikami roślinnymi, w tym z wieloma rzadkimi składnikami, ręcznie zbieranymi na łąkach wokół jeziora Como. 

 

 

Więcej...

whisky

CLAN FRASER

To wyśmienita blended whisky odzwierciedlająca Ducha Granicy i wywołująca poczucie ciepła i przynależności do serc wszystkich, którzy ją lubią. Wyjątkowa mieszanka z serca Szkocji, wykończona wypalanymi dębowymi beczkami.

Więcej...

gin

KERR’S

Spirytus jęczmienny daje Kerr’s Gin wyjątkowo pełne odczucie w ustach. Wyśmienicie łączy się z goryczką tonic’u zapewniając pyszne orzeźwienie.Więcej... 

whisky

LOWER EAST SIDE

Połączonych siedem malt whisky z całej Szkocji. Stworzone przez destylarnię The Borders w samym sercu Szkocji. Taka mieszanka charakteryzuje się różnorodnością, ale i podkreśla pochodzenie.

Więcej...

wódka

PUFFING BILLY

„Puffing Billy” Steam Vodka jest najczystszym wyrazem spirytusu uzyskanego w The Borders Distillery tylko z lokalnie uprawianego jęczmienia.

Więcej...

rum

CLOVEN HOOF

Mieszanka mrocznych w swym pochodzeniu ośmioletnich rumów z Guyany i Trinidadu magicznie przyprawionych goździkami, karmelem, czekoladą.

Więcej...

gin

VOTANIKON Greek Gin

zawiera zioła, które można znaleźć w większości wąwozów, gór i szlakówsłonecznych wysp w całej Grecji. Ten kraj ma jedną z najbardziej zróżnicowanych flor na ziemi .Może to zabrzmieć pospolicie, ale te niesamowite zioła są nadal obecne w większości greckich kuchni.
Więcej...

vermouth

OTTO’S Athens Vermouth

Wermut jest tworzony w 99% ze składników pochodzenia greckiego : kumkwat, pomarańcze,cytryny, arcydzięgiel, artemizja , płatki róż oraz piołun i kombinacja greckich przypraw. Jedynie wanilia jest sprowadzana z najlepszych plantacji z Madagaskaru.

Więcej...

aperetivo

PER SE 

Per se  jest kompletny przy użyciu szklanki, lodu i koloru zachodzącego słońca w aperitifie stworzonym z 24 roślin botanicznych , które łączą się w unikalną mieszankę. Tajemnicza receptura jest przechowywana pośród wąskich uliczek stolicy Portugalii.

Więcej...

gin

FOXTALE Dry Gin

Gin jest redystylowany z czystego alkoholu z naturalnymi botanikaliami , ziołami i przyprawami. Każda z ingrediencja jest macerowana i destylowana osobno po czym jest destylowana wspólnie dla uzyskania idealnego balansu.Więcej...

licor

BEIRAO Licor de Portugal

Licor Beirão to portugalski likier z regionu Beira w Portugalii. Pochodzi z XIX wieku i jest najczęściej spożywanym alkoholem w Portugalii.

Więcej...

irish whiskey

CLONAKILTY

Znajdujące się na nabrzeżu, w samym sercu miasta Clonakilty, trzy lśniące miedziane alembiki są inspirującym widokiem. To tutaj destylujemy naszą, wielokrotnie nagradzaną markę przy użyciu najlepszych składników, naszego doświadczenia oraz opinii naszych przyjaciół. 

Więcej...

whisky

BALCONES

W 2008 roku Balcones to nic innego jak pomysł napędzany pasją stworzenia czegoś oryginalnego i autentycznego właśnie tutaj, w sercu Teksasu. Wszystko zaczęło się w starej spawalni przy moście Waco. 

Więcej...

irish whiskey

MAY-LÓAG

W destylarni Old Carrick Mill wykorzystujemy wiekowe irlandzkie tradycje w połączeniu z nowoczesnością, aby stworzyć produkt przesiąknięty irlandzkim dziedzictwem i unikalnymi smakami.

Więcej...

whisky

SLYRS

Wszystko zaczęło się w 1994 roku: wyszkolony piwowar i mistrz gorzelnictwa Florian Stetter udał się w podróż studyjną do Szkocji. Jest zaskoczony podobieństwami do swojej ojczyzny - Górnej Bawarii: góry, czysta woda i cudownie czyste powietrze.

Więcej...

whisky

TEERENPELI

Teerenpeli Single Malt whisky są produkowane w destylarni Teerenpeli przy użyciu fińskiego słodu z lokalnej fabryki słodu oraz świeżej i twardej wody gruntowej Salpausselkä. Stosujemy tradycyjne metody destylacji i dojrzewania oraz oryginalne miedziane urządzenia destylacyjne.

Więcej...

rum

MONTANYA

Zaczynamy w destylarni Elk Avenue od fermentacji czystej trzciny cukrowej pochodzącej od rodzimych plantatorów i rodzinnego młyna w Luizjanie. Trzcina cukrowa, woda i drożdże fermentują przez sześć do siedmiu dni.

Więcej...

whisky single malt

HARAN

Haran oznacza w języku bajskijskim „dolina”. W ten sposób honorujemy miejsce naszej destylarni, które znajduje się w Dolinie Ayala, przez którą przepływa krystalicznie czyste źródło wody rzeki Nervión.

Więcej...

rum

TAPANGA

Pierwszy wysokiej jakości rum z jednej posiadłości w RPA. Nasz rum to Africole Rum, butelkowany w limitowanych partiach, aby stworzyć wyjątkowy produkt dla tych, którzy chcą cieszyć się charakterystycznym, wysokiej jakości afrykańskim rumem.

Więcej...

gin

MG

Historia naszego ginu zaczyna się od założenia destylarni MG w 1835 roku. W 1940 roku rozpoczęliśmy produkcję jednego z pierwszych ginów w Hiszpanii.

Więcej...

rum

SANTISIMA TRINIDAD

Santísima Trinidad jest zrobiona z likieru aguardiente, jak wszystkie rumy kubańskie. Daje to rumowi bardziej agresywny charakter niż ten z innych miejsc świata. Jednak nasz aguardiente jest wyjątkowej jakości.

Więcej...

gin & mezcal

LE TRIBUTE

Jest uznaniem pionierów, procesów i dziedzictwa, a jego duch, design i jakość sprawiają, że jest to marka współczesna, wyjątkowa, pełna duszy i charakteru.

Więcej...

rum

Saint Benevolence

Saint Benevolence zostało założone przez Calvina i Chase'a Babcock w 2017 roku jako sposób na połączenie ich miłości do rumu z charytatywnymi działaniami, które prowadzą od czterech dekad we współpracy z wielebnym Gueillantem Dorcinvilem.

Więcej...

wódka

V ONE

Wódka produkowana w 100% z orkiszu, pochodzącego z polskich upraw, zaskakuje subtelnym i łagodnym smakiem alkoholu, uzyskiwanym dzięki powolnej destylacji.

Więcej...

wódka i gin

MINKE

Minke Vodka to wyjątkowo gładka wódka Pot Still.

Wydestylowany z alkoholu w naszym Minke Copper Pot Still, można go spożywać w czystej postaci, z ulubionym mikserem lub w ulubionym koktajlu wódki.

Więcej...

Rejestracja użytkownika
Anuluj

WEJDŹ W ŚWIAT NASZYCH DESTYLARNI

Poszukując duchów do naszego składu szukaliśmy miejsc autentycznych, prawdziwych i szczerych w swych produktach – bez żadnych kompromisów.
Teraz przybliżamy Ci ten świat.
lodging
camping
Zapraszamy
do destylarni
 
lodging video
 

“Kiedy kupuje krawat, zawsze pytam, czy kolor puszcza od dżinu.”

- Francis Scott Fitzgerald


Logotyp v4

Grzegorz Surowiecki
Head of Spirit Depot
Tel : +48 535 406 385 
Mail : grzegorz@spiritdepot.pl

Zuzanna Pac
Brand Manager
Tel : +48 531 837 587
Mail : zuzanna@spiritdepot.pl

Rafał Skuza
Kierownik Dystrybucji
Tel : +48 570 668 989
Mail : rafal@spiritdepot.pl

Krzysztof Rathnau
Export manager
Tel : +48 533 453 792
Mail : krzysztof@spiritdepot.pl

Spirit Depot jest dumną częścią
NAVIGATOR M.Pilaciński S.K
ul.
Annopol 3
03-236 Warszawa

NIP 5242840114
REGON 368336717
KRS 0000696170

YouTube logo

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly.